Бургас в морето от новини

Menu
  • Новини
  • Интересно
  • Клюки
  • Рецепти и Здраве
  • Свят
  • Хороскоп
  • Спорт
  • Друго

Home
Клюки
Малина е дваж по-красива без грим и с новата прическа – на 53 изглежда като момиченце! (Снимки):
Клюки

Малина е дваж по-красива без грим и с новата прическа – на 53 изглежда като момиченце! (Снимки):

bur_admin 29.10.2020

Малина е сред най-красивите представителки на поп фолк -жанра. Перфектното ѝ тяло неведнъж е предизвиквало завист у колежките, а като се има предвид, че официално е и баба, визията на звездата е просто невероятна! Сега певицата отново доказа, че е №1, пускайки актуална снимка без грим от дома си – трябва да признаем, Малина сякаш е неподвластна на годините и с времето само се подмладява и разхубавява!

Малина без грим

Кръшната звезда позира за първи път с толкова малко грим, а вече е и с нова прическа, на което вероятно се дължи осезаемата промяна във външността.

Специалисти в областта на пластичната хирургия заподозряха и още нещо.

Според тях Малина наскоро си е правила скули и брадичка.

Вече не е с толкова остра брадичка, а скулите й са добре оформени и си личи, че е работено със специалист.

Въпреки всичко, не можем да отречен, че 53-годишната звезда изглежда страхотно за възрастта си и много от младите й колежки могат да се учат от нея и да завиждат за начина, по който изглежда. Със сигурност Малина прибягва често до специалисти в козметиката и пластичната хирургия, за да може да държи ниво и да продължава да се труди в музикалния бизнес, без да усеща голяма конкуренция от младите имена, пише show.blitz.bg.

Share
Tweet
Email
Prev Article
Next Article

Related Articles

Жаси, асестентката на Румен Луканов от Сделка или не-Трудно може да я познаете днес-Ето с какво се занимава!
Помните ли Жаси, асистентката на Румен Луканов в „Сделка или …

Жаси, асестентката на Румен Луканов от Сделка или не-Трудно може да я познаете днес-Ето с какво се занимава!

Гентиана Халити изригна: Българите сме мързеливи и злобни!
Гентиана Халити злобно нападна българите. Според плеймейтката те са мързеливи, …

Гентиана Халити изригна: Българите сме мързеливи и злобни!

About The Author

bur_admin

Спонсорирано

Спонсорирано

НАЙ-ЧЕТЕНО Статистиката не е налична.

Бургас в морето от новини

Copyright © 2026 Бургас в морето от новини