Бургас в морето от новини

Menu
  • Новини
  • Интересно
  • Клюки
  • Рецепти и Здраве
  • Свят
  • Хороскоп
  • Спорт
  • Друго

Home
Клюки
Ексклузивно! Коко Динев получи присъда 15 години затвор?
Клюки

Ексклузивно! Коко Динев получи присъда 15 години затвор?

bur_admin 21.04.2019
Коко Динев е получил присъда от 15 години затвор в Саудски Арабия! Присъдата е заради трафик на амфетамини. Такъв слух плъзна в ъндърграуд средите, научи HotArena.

Според непотвърдената за сега информация Динев е бил бос на канал по който в арабските страни са се вкарали амфетамини. Каналът действал от края на миналия век. Хазартният бос, ресторантьор и бивш висаджия Коко Динев е сред основните играчи в изключително печелившия трафик на каптагон и амфетамини от България към Арабския свят. Такива данни се съдържат в сигнал до службите, който е подаден в началото на тази година. Скандалната информация е получена от агент на чужда разузнавателна служба.

Според информацията Коко Динев печелил милиони от търговия с дрога,

която се произвежда в България и на космически цени достига до пазари в Ирак, Ливан и Сирия. Основен партньор в многомилионния бизнес на ресторантьора е ливанецът Махер Хасан. Арабинът Махер Абдула Хасан, както е цялото име на мургавия трафи кант, и Коко Динев имат официално съдружие в казино „Елит“, което се намира на българо-гръцкия граничен пункт Кулата. Махер притежава и фирми за търговия с плодове „Фреш фрутс“, строителна компания „Менд К билдинг“, туроператорската „Менд М туризъм“, има и общи дружества за търговия с австрийски и иракски капитали. Махер е ключов играч в каптагона и амфетамините още от края на миналия век, сочат данни на службите.

„След убийството на Фатик трафикът на метаамфетамини от България към Арабския свят бе поет от тандема Коко Динев – Махер Хасан“,

твърдят запознати. Името на Махер Хасан се среща в две разработки на службите – „Араби и Лиени“. Източници от средите на службите разкриват, че каналът за износ на каптагон и амфетамини работи и до ден днешен. На върха на организацията стоели Динев и Махер Хасан. За да не бият на очи, двамата през последните години фиктивно се водили в конфликт. Дори миналата година се появи версия, че ливанецът е поръчал бомбения атентат срещу ресторанта на Коко „Кошарите“. На 16 август 2012 г. около 4 часа сутринта 100 г. тротил избухна пред входа на кръчмата. Водещата версия на полицията беше, че взривът е бил за сплашване заради неуредени финансови сметки.

Източник: ХОТ АРЕНА
Share
Tweet
Email
Prev Article
Next Article

Related Articles

Атанас Бобоков пръснал над 1 милион по миската Ива Титова
По-големият от двамата Бобокови – Атанас, се прочу като неуморен …

Атанас Бобоков пръснал над 1 милион по миската Ива Титова

Помните ли най-култовите участници в първия Биг Брадър? Ето къде са днес и с какво се занимават (Снимки):
ероятно си спомняте първото и може би най-сполучливо издание на  …

Помните ли най-култовите участници в първия Биг Брадър? Ето къде са днес и с какво се занимават (Снимки):

About The Author

bur_admin

Спонсорирано

Спонсорирано

НАЙ-ЧЕТЕНО Статистиката не е налична.

Бургас в морето от новини

Copyright © 2026 Бургас в морето от новини