Силвия Зубева доби световна популярност благодарение на своята красота. Ако не си спомняте, в кратко резюме ще ви припомним, че нейна снимка от първия учебен ден се превърна в истински хит в социалните мрежи.
Тя бързо беше разпространена и доби световна слава, където всички се обединиха около мнението, че тя е „най-красивата учителка“.
Макар в момента да не преподава, Силвия Зубева още събира мъжките погледи. Последната й снимка по бански заедно с нейния съпруг волейболния национал Тодор Скримов буквално запоти екраните на мъжката част от населението.
![]()
Не е ясно къде е направена снимката, но двойката е извън България за празниците. Припомняме ви, че двамата се венчаха миналата година в църквата „Света Неделя“. Кумове им бяха капитанът на националния отбор по волейбол Виктор Йосифов и неговата половинка Виолина.
![]()

No Responses