Порасналият вече син на Деси Слава – Майки, осъмна в Пирогов, съобщава вестник „Телеграф“. Наследникът на чалга дивата е жив и здрав и всъщност той е бил придружител на свой приятел, който си е порязал крака, след като е изпуснал чаша върху него.
По-интересно в случая е, че компания на Майки прави скандалната плеймейтка Анджелина, която имаше своята пет-минутна слава с „клипчето за възрастни“ в Инстаграм, което уж неволно беше качила на стори. Пред репортери на Телеграф тя обясни ситуацията:
„Добре сме, няма нищо притеснително. Просто едно момче от компанията изпусна чаша върху крака си в дискотеката и доста се поряза. Затова го заведохме. Всичко е наред. Дори след „Пирогов“ се събрахме на афтърпарти вкъщи“, сподели брюнетката.
Тя посочи, че с Майки са само приятели, поне засега. Преди да се стигне до кървавия инцидент, Майки е купонясвал заедно с Гери-Никол и щерката на певицата Лияна – Дениз, която преди няколко месеца беше спрягана за гадже на малкия брат на Фики – Емрах.
