Бургас в морето от новини

Menu
  • Новини
  • Интересно
  • Клюки
  • Рецепти и Здраве
  • Свят
  • Хороскоп
  • Спорт
  • Друго

Home
Клюки
Любо Нейков отива в телевизията на Слави
Клюки

Любо Нейков отива в телевизията на Слави

bur_admin 05.11.2020

 

„Никога не съм се карал със Слави. Дори ни плащаше заплатите, когато нямаше предаване. Друга е причината за раздялата –  аз исках да наблегнем на комедийно шоу, да го направим, той се бавеше, бавеше и накрая реших да скоча и да почна сам.“

Това сподели звездата Любо Нейков в разговор с Китодар Тодоров в интернет видео. Двамата се познават от НАТФИЗ, били са в една компания и докато отговарят на въпросите на феновете, унищожиха две големи пици в смях и веселие, пише „България Днес“.

„Жалко е, че „Комиците“ го спря телевизията. В  момента ето тук съм при теб, не участвам в нищо, но замисляме шоу с Краси Радков,  с когото се чуваме почти всеки ден. Е, да, ако Слави ме покани в телевизията си, защо да не отида. Всичко е въпрос на преговори“, обясни още Любо.

Източник: Хот Арена

Share
Tweet
Email
Prev Article
Next Article

Related Articles

Райна стана неузнаваема след раздялата, направо побърка всички мъже с тази снимка
Фолк певицата Райна е неузнаваема. Откакто заряза гаджето си Валери …

Райна стана неузнаваема след раздялата, направо побърка всички мъже с тази снимка

Щерката на президента се гушка с поп фолк певеца Галин
Тийнейджърския живот и купоните из нощните заведения не са чужди …

Щерката на президента се гушка с поп фолк певеца Галин

About The Author

bur_admin

Спонсорирано

Спонсорирано

НАЙ-ЧЕТЕНО Статистиката не е налична.

Бургас в морето от новини

Copyright © 2026 Бургас в морето от новини